Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Ahiva Omnia turism
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Ahiva Omnia turism

Buna ziua
Am si eu o intrebare,am lucrat la Omnia turism ca ghid si am nevoie de o adeverinta de vechime de la detinatorul arhivelor Omnia turism.
Stiti cine detine arhiva?

Multumesc
Luati legatura cu administratorul judiciar Acsis Solv IPURL sa va spuna unde se afla arhiva acelei societati.