avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 651 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Ahiva Omnia turism
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Ahiva Omnia turism

Buna ziua
Am si eu o intrebare,am lucrat la Omnia turism ca ghid si am nevoie de o adeverinta de vechime de la detinatorul arhivelor Omnia turism.
Stiti cine detine arhiva?

Multumesc
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 13:22, 10 August 2019
Luati legatura cu administratorul judiciar Acsis Solv IPURL sa va spuna unde se afla arhiva acelei societati.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Arhivele iiruc ioan1892 ioan1892 Buna ziua,am si eu o intrebare,tatal meu a lucrat la IIRUC,si are nevoie o adeverinta de la detinatorul legal al arhivelor IIRUC Service Bucuresti din perioada ... (vezi toată discuția)
Carnet de muncã pierdut tomileia tomileia Buna ziua , sotul meu este bolnav si trebuie sa se pensioneze pe caz de boala ,dar i s-a pierdut cartea de munca ,a disparut din arhiva ITM-ului,si-au mutat ... (vezi toată discuția)
Intrebare in legatura cu pensionarea dinumunt dinumunt Buna ziua, Sotul meu a lucrat la IIRUC filala Ploiesti in perioada 1986-1994 si din pacate a pierdut cartea de munca. Acum este eligibil pentru depunerea ... (vezi toată discuția)