Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... ce fac cu o conventie civila
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

ce fac cu o conventie civila

incerc sa fac un mic ocol juridic .... prietena mea insarcinata in prima luna ii mai trebuiesc 2 luni de lucru ( de platit taxele de zi cu zi ) am inteles ca pot face o conventie civila ..intrebarea mea .. pot face conventia civila antedatata adica iulie august si sa o depun in decembrie si astfel sa poata face dovada unei cotizatii la impozitul la stat pentru a beneficia de indemnizatia de crestere a copilului??????
putineanu a scris:

incerc sa fac un mic ocol juridic .... prietena mea insarcinata in prima luna ii mai trebuiesc 2 luni de lucru ( de platit taxele de zi cu zi ) am inteles ca pot face o conventie civila ..intrebarea mea .. pot face conventia civila antedatata adica iulie august si sa o depun in decembrie si astfel sa poata face dovada unei cotizatii la impozitul la stat pentru a beneficia de indemnizatia de crestere a copilului??????

:offtopic: Interventie moderator
Incercati sa nu mai deschideti mai multe topicuri cu aceeasi problema ... In acest caz topic-urile si/sau raspunsurile in plus vor fi sterse de administratori sau moderatori, dvs urmand a fi avertizat, iar ulterior, in caz de nerespectare a avertismentului, veti fi banat temporar sau defintiv.