avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 2225 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Schimbare sediu social PFA
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Schimbare sediu social PFA

Buna ziua! As dori sa stiu ce implică schimbarea unui sediu social pentru PFA. V a multumesc anticipat.
Cu stimă, Adrian Radoi.
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 11:18, 31 August 2019
Documentele necesare pentru înregistrarea în registrul comerţului a modificărilor persoanelor fizice autorizate, întreprinderilor individuale şi întreprinderilor familiale
[ link extern ]

Cititi si aici
[ link extern ] /
Ultima modificare: Sâmbătă, 31 August 2019
Cornel Vasile, Consilier juridic

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Schimbare sediu social pfa in alt judet art1580 art1580 Va scriu cu rugamintea de a ma ajuta sa imi schimb sediul social al pfa. Mentionez ca am adresa de domiciliu in Galati. In ianuarie 2015 mi-am inceout ... (vezi toată discuția)
Suspendare activitate pfa rwanna rwanna Am un PFA deschis in decembrie 2015, cu sediu cu activitate la mine acasa. Acum am realizat ca nu pot merge mai departe cu PFA-ul si vreau sa suspend ... (vezi toată discuția)
Schimbarea codului caen și Înființarea unui nou pfa vasilecristian113 vasilecristian113 Bună ziua! În prezent, dețin un PFA pe care îl folosesc pentru a colabora cu un singur partener. Partenerul dorește să schimbe domeniul de activitate, ... (vezi toată discuția)