Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Schimbare sediu social PFA
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Schimbare sediu social PFA

Buna ziua! As dori sa stiu ce implică schimbarea unui sediu social pentru PFA. V a multumesc anticipat.
Cu stimă, Adrian Radoi.
Documentele necesare pentru înregistrarea în registrul comerţului a modificărilor persoanelor fizice autorizate, întreprinderilor individuale şi întreprinderilor familiale
[ link extern ]

Cititi si aici
[ link extern ] /
Cornel Vasile, Consilier juridic