Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Act
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Act

Unde poate tata sa se intereseze de actul casei și să vadă dacă băiatul lui(fratele meu)dak sa trecut el la proprietar.prin falsă semnătură.profitand k tata era în spital.operat la cap.si nu mai știa ...nimic..bănuim că așa a făcut dar să știm sigur...k nu mai găsim actul casei original.doar copia...nu mai este în acte.unde știam... Mulțumesc mult...și aștept răspuns
solicitați un extras de carte funciară pentru informare de la Oficiul de Cadastru.
Si acolo se poate vedea dacă este trecut altcineva?
din ce alt motiv v-aș fi îndrumat să faceți asta?
pe extras va apărea proprietarul actual.