Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... dosar somaj
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

dosar somaj

nepotul meu a terminat liceul anul acesta si a luat bacalaureatul in prima sesiune ...pana cand poate depune dosarul de somaj ??? nu a fost admis la facultate (medicina ) .
Șomaj 2019: Cum pot obține indemnizația de șomaj absolvenții de liceu sau facultate
www.avocatnet.ro/articol_517...