Forum AvocatNet Italia Taxe, impozite si alte probleme de ... Amenda
Discuție deschisă în Taxe, impozite si alte probleme de afaceri

Amenda

Am primit o amenda din Italia din data de 21 06 2018 in valoare de 560 europt ca am depasit viteza cu 42 de km si as dori sa stiu daca pot sa o contest undeva sau daca pot face ceva sa nu o platesc ?
Apauta, utilizator