Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Autorizatie . Masina 8 +1
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Autorizatie . Masina 8 +1

Buna ziua .!
Va rog daca puteti sa ma sprijiniti in rezolvarea urmatiarei situati.
-Detin o firma de plasare a fortei de munca si plasam persoane instrainatate la munca ..
Avem si Cod CAEN 4939 pentru- Alte transporturi terestre de calatori
Pentr-u transportul persoanelor care obtin un job prin noi la angajatorul din statul unde va fi angajat.
Cum pot proceda ptr a efectua acest transport legal ..deoarece in modificare legi de anul acesta in sistemul care este propus .adica rent a car ale masinilor noastre propri nu mi se pare corect ..cum sa inchiriez masina firnei la o pers din masina cand aceasta nu poate elibera un bon de casa chtanta etc ptr calatori din masina.. va rog daca se poate sa ma ajutati .consultati in aceasta prbl .
Multumesc anticipat si va stau la dispozitie ptr alte intrebari
Desigur platim orice este nevoie.
Vedeti acest link
[ link extern ]

sau

[ link extern ]