Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... teren agricol folosit fara acord proprietar
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

teren agricol folosit fara acord proprietar

Am intrat in posesia unui teren prin mostenire iar acesta este lucrat timp de 13 ani de o persoana care nu are contract de arenda si nu a platit nimic timp de 13 ani . Ce pot face in acest caz???
Buna seara,si eu am aceasi problema din 2006 dar nu am rezolvat nimic,Va doresc mult succes