Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate Buna ziua! - problemă la admitere din cauza notei la ...
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

Buna ziua! - problemă la admitere din cauza notei la purtare

Incerc sa dau la scoala de Subofițeri dar m am lovit de problema notei la purtare, aceasta fiind 8. La momentul respectiv nu mi s a prezentat niciun proces verbal in baza căruia nota mea a fost scăzută! Credeți ca exista vreo șansa sa fac contestație pentru modificarea notei astfel încât sa obțin 9? Daca da, va rog mult sa mi comunicați cum! Precizez ca nota a fost diminuată din cauza absențelor si nu din alte motive! Ce multumesc!
Manuela Rășină, administrator
Mergi la conducerea scolii si la inspectoratul scolar pentru rezolvarea problemei.