Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... bulling
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

bulling

cum fac o sesizare si cui o adresez in problema bulling-ului la scoala
Puteti sesiza in scris :
- inspectoratul școlar;
- conducerea unitatii de invatamant;
- DGASPC
multumesc frumos!
Gasiti informatii utile aici: www.avocatnet.ro/forum/discu...
si aici: www.avocatnet.ro/articol_485...
POPA GHEORGHE, Specialist in domeniul Securitatii si Sanatatii in Munca
Începeți in ordine,cu scoala, apoi inspectorat școlar,minister etc.