avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 744 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Conțractul de muncă
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Conțractul de muncă

Pe data de 18 septembrie am dat actele spre angajare , dar nici pînă acum nu am semnat nici un contract de muncă , decît protecția muncii am semnat o !

Alte discuții în legătură

Contractul de munca ContSters205948 ContSters205948 am semnat un contract ca OPERATOR pe data de 18-05-2011 pina pe data de 31-08-2011 si mi sa spus daca corespund mil prelungeste.DATA DE 15-06-2011 am SEMNAT ... (vezi toată discuția)
Probleme cu firma de salubrizare (refuza sa imi ia gunoiul din cauza unei presupuse restante) marianacorina marianacorina buna ziua,am si eu o problema si nu stiu ce sa fac. din anul 2011 august si pina la alegerile pt primari in 2012 am lucrat pentru o firma de salubrizare care ... (vezi toată discuția)
Probleme cu un act aditional la contractul individual de munca ANAIRDA1975 ANAIRDA1975 buna ziua. am o problema pentru care as vrea de la dv. un sfat. lucrez la o firma ca gestionar. in luna aprilie am urmat un curs pentru persoana desemnata parc ... (vezi toată discuția)