Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Stimulent de insertie
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Stimulent de insertie

As dori sa stiu daca o persoana se angajează la alt angajator pe perioada determinată si beneficiaza de stimulent de insertie, angajatorul are vreo restricție în ceea ce privește prelungirea sau încetarea contractului de munca dupa terminarea perioadei
Nu are nicio restrictie in ceea ce priveste prelungirea sau incetarea de drept a c.i.m.