avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 875 soluții astăzi
Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate Stagiar
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

Stagiar

Bună ziua!
Am absolvit facultatea în Constanța în anul 2018 și am promovat în sesiunea din august 2019 examenul de primire în profesia de avocat stagiar iar până în momentul de față nu am găsit un avocat îndrumător în vederea efectuării stagiului.Este cineva, membru al Baroului Constanța, interesat de o colaborare cu un avocat stagiar?
Mulțumesc!
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 11:22, 4 Octombrie 2019
Continuati discutia in celalalt topic deschis de dvs
www.avocatnet.ro/forum/discu...

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Cum pot da examen pentru avocat stagiar? quicky quicky Am si eu o intrebare si le multumesc pe acesta cale celor care imi vor raspunde. Vreau sa stiu cum pot da examen pentru avocat stagiar si unde pot afla mai ... (vezi toată discuția)
Cum devin avocat stagiar? mary_77 mary_77 Buna ziua tututror!! Am absolvit facultatea de drept si vreau sa stiu cum pot fi avocat stagiar.Sunt licentiata in aceasta specializare si nu stiu care ... (vezi toată discuția)
Maestru avocat stagiar Andrei Dina Andrei Dina Este adevarat ca in cazul in care un stagiar membru al baroului Bucuresti (de exemplu) nu are maestru, baroul este obligat sa ii gaseasca? (vezi toată discuția)