Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Pensionare
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Pensionare

Am stgiul de cotizare de 33ani si 6 luni
Dca mai cumpar 1an si 6 luni ma ajuta cu ceva tinand cont ca trebuie sa platesc 800 pe luna deci intr-un an aproape 10000 ,adica imi creste pensia cu ceva sa recuperez banii
Va multumesc anticipat
bebelyoung, utilizator
La acest moment nu se mai poate cumpara vechime in munca si nici nu merita.