Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Legislație rutiera
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Legislație rutiera

Aplicatiile taxi ptr.preluarea comenzilor mai pot fi folosite in timpul mersului?
Nu. Orice dispozitiv de redare text, video, se folosește doar cu mașina oprita.