Forum AvocatNet Italia Probleme juridice de familie Un copil extraconjugal
Discuție deschisă în Probleme juridice de familie

Un copil extraconjugal

Soțul meu are un copil cu alta femeie în Italia, ambii cetățeni romani, la ambasadă pentru certificatul de naștere, i s-a cerut certificatul de căsătorie dintre mine și el, ce legătură are căsătoria mea cu el cu certificatul de naștere a unui copil făcut cu alta femeie? Va mulțumesc anticipat!
nu are legatura. or fi inteles ca e al dvs sau ca ei sunt casatoriti.