Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... denunt inselaciune
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

denunt inselaciune

vreau sa denunt o inselaciune, dar locuiesc in alt judet decat unde se afla cel parat.... pot sa merg la politie in orasul meu?
Contractați servicii avocațiale pt formularea și depunera plângerii sau formulați-o dvs și transmiteți-o la Parchetul competentă prin serviciul poștal, cu confirmare primire!