avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 668 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... denunt inselaciune
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

denunt inselaciune

vreau sa denunt o inselaciune, dar locuiesc in alt judet decat unde se afla cel parat.... pot sa merg la politie in orasul meu?
Cel mai recent răspuns: Avocat Tabrea Alexandru , Avocat 19:16, 11 Octombrie 2019
Contractați servicii avocațiale pt formularea și depunera plângerii sau formulați-o dvs și transmiteți-o la Parchetul competentă prin serviciul poștal, cu confirmare primire!

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Plangere inselaciune ? challenger challenger Va salut ! Am si eu o problema si m-ar interesa un raspuns profesionist in domeniu . Problema sta cam asa : In urma cu vreo luna si jumatate ,am cazut de ... (vezi toată discuția)
Denunt bianca222 bianca222 lucrez la o alimentara si patronul primeste branza fara acte vreau sa denunt acea persoana care distribuie branza cum fac ? (vezi toată discuția)
Unde trebuie facut denuntul!? Sonji Sonji Daca am la cunostinta o fapta grava, penala care s-a petrecut in alt judet decat cel in care locuiesc eu si doresc sa fac un denunt pentru a aduce la ... (vezi toată discuția)