Forum AvocatNet Italia Carti de identitate, acte de stare ... Buletin expirat
Discuție deschisă în Carti de identitate, acte de stare civila, pasapoarte, vize

Buletin expirat

Bună ziua.. Sunt în Italia și buletinul meu a expirat în noiembrie... Nu am putut merge sa îl schimb din diverse motive persoanele... Maine trebuie sa plec la Roma si după Firenze la un doctor pentru iubitul meu... Este riscul sa mi se întâmple ceva dacă ma opresc carabinieri și am buletinul expirat?

Mulțumesc, o după amiaza plăcut tuturor!
~ Conținut șters la cerere ~