Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... pierdut contract de construire
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

pierdut contract de construire

va rog mult de tot daca poate cineva sa ne ajute si stie de unde pot sa cer un contract de construire al apartamentului deoarece numai gasesc originalul.Apartamentul a fost cumparat cu contract cec de la fostul icvl.Am mare nevoie de el deoarece am facut un credit si nu pot semna ipoteca si nici macar nu am observat pana acum ca nu e in original.multumesc mult de tot
Buna ziua !
Adresati-va ROmconfort B-dul Regina Elisabeta 16.
Cu stima !
multumesc frumos.
Multumesc frumos pentru raspunsuri,am gasit Romconfort si am reusit sa depun cerere pentru un duplicat.Sunteti profesionisti=D>