Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... contract de munca
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

contract de munca

Buna ziua m-am angajat la un hotel pe functia bucatar mi s-a facut un contract pe 30 de zile se poate face contractul de munca si asa
crista elena, utilizator
Multumesc foarte mult pentru ajutorul dumneavoastra,m-a ajutat foarte mult