Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Contract concedii si indemnizatii!
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Contract concedii si indemnizatii!

Cu respect! Pot sa ma adigur pentru concedii si indemnizatii fara a avea asigurare medicala de sanatate? Multumesc.
Puteti incheia un astfel de contract cu casa de asigurari de sanatate.