Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate Licitatie
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

Licitatie

Cost licitatie uscatorie Oradea,18 m.p. fara canalizare,apa si curent. Trebuie renovata de la 0. Se afla la parter. Un pret corect la.m.p sau la totalul ecestei uscatorii,va rog. Multumesc!
Costul spatiului urmeaza sa fie evaluat de expert tehnic,conditionat de pretul pietei,si alte criterii din normele in domeniu