Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Autorizare rulota- punct de lucru
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Autorizare rulota- punct de lucru

Buna seara,

In curand achizitionez o rulota comerciala cu care voi calatori la diferite festivaluri pentru vanzare de produse personalizate, tricouri, cani, etc.
Cum pot sa-mi autorizez punctul de lucru in rulota?
De ce documente am nevoie pentru amplasarea rulotei in punctul Y.
Multumesc,

Bogdan
Gasiti informatii utile aici: www.avocatnet.ro/articol_457...
La fiecare amplasament aveti nevoie de autorizatie de la primarie.
POPA GHEORGHE, Specialist in domeniul Securitatii si Sanatatii in Munca