Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Retrocedare imobil: cota parte
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Retrocedare imobil: cota parte

Eu am facut notificarea catre primarie pentru cei sase mostenitori privind retrocedarea unui imobil in Bucuresti conform legii 10, trecand adresa mea.

Primaria a respins notificarea si a trimis-o la adresa mea.

Dupa cativa ani ceilalti mostenitori au dat in judecata primaria.

In Septembrie 2019 au primit decizie de compensare cota 5/6 din imobil prin puncte. Cum pot eu sa primesc o cota din aceasta compensare?

Multumesc,
Daca nu ati contestat la momentul comunicării deciziei nu mai aveti variante.