Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Câți bani trebuie să primesc in Concediu Medical ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Câți bani trebuie să primesc in Concediu Medical (cod indemnizație 100%)?

Bună ziua, sunt angajat din aprilie 2018.

Din data de 27.08.2019 sunt in concediu medical.
Mă poate ajuta cineva cu un calcul pentru remunerație pe care ar trebui sa o iau pe luna septembrie care a avut 21 zile lucrătoare și toate au fost CM.

Ulterior va transmit și alte date de care aveți nevoie.

Mulțumesc

Gasiti aici un calculator pentru asa ceva
[ link extern ]