Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Firma de recuperare telefonie
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Firma de recuperare telefonie

Am avut un abonament acum 8 ani. Dupa ce a expirat contractul nu am fost sa il reziliez. Au venit facturi. Am intarziat cu plata lor. Le.am platit, ei au oprit numarul si nu l.au mai deschis. Intre timp tot trimiteau facturi duble fata de cat erau. Am platit si eu nu beneficiam de servicii. Si acum dupa 8 ani primesc un plic acasa ca am de dat 1700 lei. Dar ei imi fac o reducere sa platesc doar 500 din toata suma. Si se inchide dosarul. Intrebarea e daca eu dau acesti 500 lei exista posibilitatea sa ma fi mintit ca inchid dosarul si sa ma puna sa platesc si restul? Multumesc!
Petro2, utilizator
~ Conținut șters la cerere ~