avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 571 soluții astăzi
Forum AvocatNet Italia Carti de identitate, acte de stare ... Pașaport pentru cetățean albanez
Discuție deschisă în Carti de identitate, acte de stare civila, pasapoarte, vize

Pașaport pentru cetățean albanez

Bună, soțului meu îi expiră pașaportul menționez ca el este albanez și locuim în Timișoara. Cum procedam? Îl putem face la ambasada Albaniei din București?

Alte discuții în legătură

Bună ziua ! curând mă căsătoresc cu un cetățean albanez ... Mirabela503 Mirabela503 Bună ziua ! Curând mă căsătoresc cu un cetățean albanez . Eu doresc ca să îi port numele lui de familie . Cum ar trebui să procedez cu pașaportul ... (vezi toată discuția)
Clandestin in romania mariaaab mariaaab sunt in italia,si prietenului meu care este albanez i-a expirat viza de 90 de zile ,neam interesat aici,chiar astazi la biroul de imigrari si aici ne putem ... (vezi toată discuția)
Casatoria intre un cetatean roman si un cetãțean namibian MC83 MC83 Buna ziua, vreau sa va intreb de ce acte are nevoie prietenul meu care este din Namibia pentru a oficializa casatoria in Romania? Pentru ca Namibia nu are ... (vezi toată discuția)