Forum Discuţii juridice Executare silită Licitatie bun imobil
Discuție deschisă în Executare silită

Licitatie bun imobil

Ce riscuri pot aparea pentru participantul la o licitatie organizata de un executor judecatoresc pentru un bun imobil aflat in executare silita? Care sunt pasii in cazul acestei proceduri?
madara81, utilizator
Nu este regula ca dupa licitatie si adjudecare,adjudecatarul sa intampine probleme
Exista situatii in care debitorul executat poate formula contestatie la executare,,poate contesta temeinicia sau legalitatea procedurii licitatiei