Forum Discuţii juridice Executare silită Angajament de plată eșalonată cu executorul ...
Discuție deschisă în Executare silită

Angajament de plată eșalonată cu executorul judecatoresc

Bună ziua.

În urma cu ceva timp mi s-a pus poprire pe conturi în urma unei executări judecătorești. Am încheiat apoi un angajament de plată esalonata cu executorul pe care îl respect întocmai. După ce am semnat acest angajament mi-am deschis un cont curent pe persoana fizica și un cont curent de persoana juridica ( SRL în care sunt administrator și asociat unic) . În situația de față exista posibilitatea sa îmi fie poprite și aceste 2 conturi?

Vă mulțumesc anticipat pentru eventualul răspuns.
~ Conținut șters la cerere ~
Va mulțumesc pentru răspuns!