Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Somer
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Somer

Buna ziua! Daca m.am înscris ca șomer neindemnizabil pot sa imi schimb dosarul la șomer indemnizabil? Multumesc!
Il puteti numai daca indepliniti conditiile prevazute de lege pentru a primi indemnizatia de somaj.