Forum Discuţii juridice Dreptul, calculatorul meu şi ... lexnavigator
Discuție deschisă în Dreptul, calculatorul meu şi internetul

lexnavigator

Buna ziua. Poate cineva sa ma ajute cu sfaturi in ceea ce priveste utilizarea programului LEX NAVIGATOR? Multumesc anticipat.
eu am lexnavigator, dar cu ce pot sa va ajut?
ce probleme aveti cu lexul de nu il puteti folosi
este un program destul de simplu
Am si eu o intrebare: se descarca gratuit LEXNAVIGATOR?:help: