Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Dreptul de reprezentare
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Dreptul de reprezentare

În instituțiile publice în lipsa consilierului juridic cine are dreptul de a reprezenta institutia în fata instantelor de judecata, de a scrie întâmpinari, etc
Gabriela_raf, utilizator
Reprezentantul legal al institutiei.