Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Vânzare teren
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Vânzare teren

Bună as avea o întrebare pot vinde un teren extravilan dacă frați mei nu sunt de acord. Terenul este de la părinți noștri decedați dar nu sa făcut succesiunea încă. Pot face vânzarea într-un fel?
Buna seara,
DA puteti vinde DUPA DEZBATEREA SUCCESIUNII si iesirea din indiviziune.