Forum Discuţii juridice Securitate şi Sănătate în ... Cum pot obtine aprobarea pentru montare camere de ...
Discuție deschisă în Securitate şi Sănătate în Muncă (fost Protecţia Muncii)

Cum pot obtine aprobarea pentru montare camere de supraveghere si alarme?

Buna ziua!

Ma intereseaza cum se poate obtine autorizatia pentru montaj sisteme de supraveghere, si ma intereseaza urmatoarele aspecte:
- De unde se obtine aprobarea pentru o firma srl?
- Exista conditii speciale pentru angajati? In sensul ca eu ca administrator sunt obligat sa angajez doar oameni cu studii atestate in acest domeniu? Cunosc baieti care monteaza foarte bine, insa nu au niciun curs in domeniu.

Orice detaliu referitor la acest subiect mi-ar putea fi de ajutor.
Sunt aplicabile prevederile Legii nr. 333/ 2003.
Gasiti informnatii utile aici: www.avocatnet.ro/forum/discu...