Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... 200000 km dati inapoi
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

200000 km dati inapoi

Bună ziua! Am achiziționat o mașină cu km dati inapoi, circa 200000 km. Cum sa procedez, va rog, un sfat. Cel de la care am luat-o a spus ca este real totul. Făcând curățenie în mașină, am găsit actele cu istoricul mașinii din Germania, cu 200000 km mai mult decât arată în bord.
~ Conținut șters la cerere ~