Forum Discuţii juridice Probleme privind insolvenţa, ... Insolvență
Discuție deschisă în Probleme privind insolvenţa, lichidarea judiciară şi falimentul

Insolvență

Se mai poate face cerere de deschidere a procedurii simplificate de insolvență dacă a trecut termenul de 30 de zile acordat de lege pentru introducerea acesteia?
Da
Da, dar contractați servicii avocațiale și formulați-o cât mai repede pentru a evita săvârșirea infracțiunii de bancrută!
Va mulțumesc!