Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Pensionare
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Pensionare

Daca am 59 de ani, cu 20 de ani in grupa a doua lucrwti, pot depune dosarul pentru a ieși la pensie?
Va puteti pensiona la limita de virsta dupa anul 2025 luna de nastere la virsta standard de pensionare de 65 ani . Nu aveti stagiul complet de cotizare de 35 ani pentru a va putea pensiona anticipat partial din anul 2020.