Forum Discuţii juridice Securitate şi Sănătate în ... Verificator centrale termice ISCIR
Discuție deschisă în Securitate şi Sănătate în Muncă (fost Protecţia Muncii)

Verificator centrale termice ISCIR

Buna ziua!
Doresc sa ma autorizez ISCIR pentru a face verificari la centrale termice ca PFA.
Imi puteti spune va rog ce pasi trebuie sa fac pentru a realiza acest lucru?atat d.p.d.v al ISCIR cat si d.p.d.v. al PFA

Va multumesc!
Luati legatura cu ISCIR teritorial si cu Registrul comertului din judetul dvs. Trebuie sa depuneti dosar/ documente la cele 2 institutii.
iscir.ro
si [ link extern ] /