Forum Suport Tehnic Ajutor privind utilizarea ... Mesaj privat
Discuție deschisă în Ajutor privind utilizarea facilităţilor Avocatnet.ro

Mesaj privat

Buna seara.
Am primit 2 mesaje private de la utilizatorul CAMI99.
Sistemul nu recunoaste acest utilizator si nu-i pot raspunde la intrebari.
Am constatat ca nu are activitate in cadrul forum-ului.
Cum pot sa- i raspund acestui utilizator in varianta "mesaj privat" ???
Multumesc.
Bună dimineața,

S-a înregistrat dar nu și-a confirmat contul, de aceea nu-i puteți răspunde. Trebuia să facă click pe link-ul primit prin mail după înscriere ca să poată primi mesaje private.
Buna ziua.

Va multumesc pentru solicitudine si profesionalism.

Apelez la bunavointa dumneavoastra si formulez urmatoarele:

= doresc sa ajut utilizatorul antementionat;
= intrebarea ce mi-a fost adresata este conexa cu domeniul financiar-bancar (credit in plata);
= exista o varianta tehnica prin care pot contacta acest utilizator ?
= v-am trimis prin doua mesaje private corespondenta primita.

Cu deosebita consideratie si respect.
Adrian Sulea, Consultant credite si finantari
Bună ziua,

Îmi pare rău că nu poate primi ajutorul dvs, nu avem nicio variantă de a lua legătura cu userul în afara forumului.
Poate postează, totuși, public.

Vă mulțumesc pentru contribuție și implicare.
Zi frumoasă!

Buna seara.

Va multumesc pentru bunavointa.

Va doresc o seara minunata.