Forum Discuţii juridice Poliţe de asigurare, reasigurare ... Adăugiri în acte
Discuție deschisă în Poliţe de asigurare, reasigurare şi probleme juridice conexe

Adăugiri în acte

Dacă constat că într-un act semnat se adaugă peste, completează lângă... adică am semnat un act, ulterior apare în acel act, ""adaugat in plus, completat în continuare fără știrea mea"", ce se întâmplă?
Va multumesc.
Oflor, utilizator