avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 2122 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Fals in acte
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei penale - reguli, acte, termene, căi de atac

Fals in acte

Daca se adauga la dosar un act care nu este semnat de mine dar apare semnătură ASEMĂNĂTOARE cu a mea, mai am dreptul să fac ceva?
De asemenea în același dosar, într-un alt act pe care l-am semnat (am acasă copia) este adăugat si completat in continuare, mai pot face ceva?
Va multumesc
Cel mai recent răspuns: Avocat Sebastian Murariu , Avocat 10:25, 7 Decembrie 2019
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
Sesizati parchetul cu o plangere penala.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Denuntul. Sonji Sonji Cand vreau sa fac un denunt la Parchet, trebuie sa-l scriu de mână de fata cu procurorul? sau il pot scrie pe computer, il scot la imprimanta il duc la ... (vezi toată discuția)
Fals de semnatura in acte de catre angajator Catalinaj Catalinaj Sotul a avut o problema la firma unde lucreaza,patronul nu a vrut sa le dea salariul (sotului si unui coleg) si i.a sechestrat in garajul personal(al ... (vezi toată discuția)
Problema cu o companie de telecomunicatii ContSters273796 ContSters273796 Buna ziua. In luna aprilie a venit la mine acasa un reprezentant al unei companii de telecomunicatii la care sunt abonat si mi-a propus o varianta de ... (vezi toată discuția)