Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Fals in acte
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei penale - reguli, acte, termene, căi de atac

Fals in acte

Daca se adauga la dosar un act care nu este semnat de mine dar apare semnătură ASEMĂNĂTOARE cu a mea, mai am dreptul să fac ceva?
De asemenea în același dosar, într-un alt act pe care l-am semnat (am acasă copia) este adăugat si completat in continuare, mai pot face ceva?
Va multumesc
Sesizati parchetul cu o plangere penala.