Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate canalizare infundata
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

canalizare infundata

Buna ziua,locuiesc in Bragadiru Ilfov si in fata casei mele s-a construit un imobil cu 12 apartamente si la care s-a facut o canalizare legata la 150m in strada principala.problema este ca aceasta refuleaza in strada langa imobil si implicit langa curtea mea.Mentionez ca strada nu este racordata la canalizare.Ce pot face si unde ma pot plange ?
multumesc!
nblaky, utilizator
Buna ziua,
Puteti incepe cu primaria si DSP.
Reclamatia o depuneti in scris, la registratura.