avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 118 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Este posibil PFA si II pe acelasi nume?
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Este posibil PFA si II pe acelasi nume?

Detin PFA cu cod CAEN obiect unic de activitate...pot infiinta si II pe acelasi nume la care sa pun 3 coduri CAEN care nu sunt mentionate la obiect unic de activitate?

Alte discuții în legătură

Declaratie unica pfa nou infiintat aurel.vacalie@gmail.com aurel.vacalie@gmail.com Buna ziua, Detin un PFA nou infiintat luna aceasta si as dori sa ma ajutati cu 2 nelamuriri pe care le am legate de completarea declaratiei unice: 1. PFA-ul ... (vezi toată discuția)
Activitate agent de asigurari rbogdan rbogdan As dori sa pun o intrebare in legatura de activitatea de agent de asigurari. In afara serviciilor de intermediere in asigurari, mai pot fi prestate si alte ... (vezi toată discuția)
Taxe pfa vvvv vvvv Buna ziua. Doresc sa-mi deshid un PFA, COD CAEN 6832...adica pentru administrare imobile. Insa am si eu cateva intrebari: 1.Ca PFA, pot desfasura mai ... (vezi toată discuția)