avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 613 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Evacuare fiu
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Evacuare fiu

Fiul meu se droghează ,de 3 ani mi-a vândut tot din casa ,îmi fură banii ,e violent ,mă terorizează zilnic să-i dau bani de droguri ,nu muncește ,am chemat politia si salvarea de multe ori ,nu a vrut nimic ,vreo schimbare
Cel mai recent răspuns: Gabriel Klein Kiritescu , utilizator 21:36, 14 Decembrie 2019
Acțiune evacuare prin instanta ?puteti solicita și ordin de protectie în cazul în care devine violent cu dvs.
Buna seara,
Evacuare si ordin de protectie prin instanta.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Evacuare din locuință a fiului drogat Naegu Alexandrina Naegu Alexandrina Pot obține evacuarea din locuință proprietatea mea și a soțului,a fiului major care se droghează,,a furat si amanetat tot din casa ,nu muncește ,mă ... (vezi toată discuția)
Copil violent major dat afara din casa ce cale sa urmez? tudor5200 tudor5200 Am o fata majora care dupa divort,sa intors in casa parinteasca,acum face presiuni pe mine sa vand casa in fiecare zi,cearta ,scandal,sare la bataie,am chemat ... (vezi toată discuția)
Bună seara, am o întrebare sunt foarte speriata, în privința ... L. Nico L. Nico Bună seara, Am o întrebare sunt foarte speriata, în privința fratelui care ma amenință mereu ca ma omoară, ma înjura este violent, urla, dacă nu ar ... (vezi toată discuția)