Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Evacuare fiu
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Evacuare fiu

Fiul meu se droghează ,de 3 ani mi-a vândut tot din casa ,îmi fură banii ,e violent ,mă terorizează zilnic să-i dau bani de droguri ,nu muncește ,am chemat politia si salvarea de multe ori ,nu a vrut nimic ,vreo schimbare
Acțiune evacuare prin instanta ?puteti solicita și ordin de protectie în cazul în care devine violent cu dvs.
Buna seara,
Evacuare si ordin de protectie prin instanta.