Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Evacuare din locuință a fiului drogat
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Evacuare din locuință a fiului drogat

Pot obține evacuarea din locuință proprietatea mea și a soțului,a fiului major care se droghează,,a furat si amanetat tot din casa ,nu muncește ,mă terorizează zilnic psihic amenințări verbale fizice și verbale să-i dau bani de droguri Sotul de 2 ani a părăsit locuință ,si eu singură nu mai rezist terorii zilnice la care sunt supusă de fiul drogat Cer ajutor ,cine ma poate ajuta ,muncesc si nu am ce mânca din cauza fiului care îmi ia toți banii sa- si ia droguri heroină Ce si cum sa fac??
bineinteles ca il puteti evacua, numai ca trebuie sa cereti asta in instanta.