Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Angajare
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Angajare

Fiul meu are deschis un magazin de service calculatoare cu vanzare ..Poate fi angajat pentru a-si plati vechimea?
Are societate comerciala sau PFA ori Intreprindere Individuala ?