Forum AvocatNet Italia Taxe, impozite si alte probleme de ... Am o poprire pe contul bankar
Discuție deschisă în Taxe, impozite si alte probleme de afaceri

Am o poprire pe contul bankar

Buna ziua. Ma puteti ajuta cu un sfat. Am luat de- la mozipo in urma cu vro 8 luni suma de 200 de lei. Bani pe care nu i-am inapoiat la timp si ieri am primit un sms de la executorul judecatoresc in care eram anuntata ca mi-sa pus propire pe cont. Am facut o cerere la dansii am completat un acord in care le-am cerut sa ai pot plati esalonat iar dansii au refuzat. Ce pot face in cazul de fata in conditiile in care chiar urmeaza ca o suma de bani sa ami fie virata in cont? Va multumesc!
~ Conținut șters la cerere ~