Forum Discuţii juridice Dreptul, calculatorul meu şi ... Partajare conversație/poze nud
Discuție deschisă în Dreptul, calculatorul meu şi internetul

Partajare conversație/poze nud

De curând am "iesit" cu o individa care mi-a spus ca este despărțită recent de un coleg de-al meu. Nu a fost așa, iar colegul meu mi-a cerut dovezi ca eu am fost cu ea. I-am trimis conversațiile cu ea cat si pozele nud cu aceasta pe care mi le-a trimis. Supărată fiind ca am stricat relația ei ma amenința ca imi face plângere ca o urmăresc,hârțuiesc, etc fapte neadevărate. Pot raspunde penal ca i-am arătat iubitului ei pozele trimise de ea in lenjerie intima sau conversațiile?
~ Conținut șters la cerere ~