Forum Discuţii juridice Medierea - domeniu de aplicare şi ... Cesiune parti sociale SRL
Discuție deschisă în Medierea - domeniu de aplicare şi aspecte juridice

Cesiune parti sociale SRL

Un asociat unic cesioneaza partile sociale a unei SRL cu vechime 5 ani activitate in strainatate. Cum se evalueaza partile sociale. Care ar fi pretul unei astfel de societati. Mentionez ca societatea este cu toate platile la zi.
Multumesc anticipat!
Singurul care poate sa stabileasca clar pretul este un evaluator ANEVAR.
Va recomand sa studiati www.anevar.ro si sa contactati de acolo unul
Multumesc!