Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Acte casa
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Acte casa

Locuiesc cu bunicul în vârstă de 92 de ani având grija de el eu fiind nepotul și ar vrea sa îmi facă acte pe casa el mai având un copil pe mama. Poate sa îmi facă acte fără prezenta ei?
Da. Puteti încheia un contract de întreținere.